20200712_104132

TURBLISSI kodumaine raviturvas kaevandatakse käsitööna. Raviturba originaalne koostis on niivõrd rikkalik, et Sa pead seda ise kogema!
Turbamaskid on sügavpuhastavad ja samal ajal ka sügavniisutavad!
Turvas toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka, mis peamine! Mõjub pigmentlaike helendavalt!
Turba rikkalikku koostisesse kuuluvad Humiinhape, Fulvohape, Hümatomelaanhape, anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Need bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastsuse ja naha normaalse funktsioneerimise.
NB! Turvas aitab NAHAL ENDAL toota kollageeni ja hüaluroonhapet, nahk püsib terve ja nooruslik! Humiinained aitavad humiinhappe molekulide elutsüklit pikendada, mille toimel aeglustub nii niiskuskadu, kui ka kortsukeste teke. Lisaks rahustab ärritunud nahka, leevendab põletikku. Tasakaalustab rasueritust ning pindmist kuivust. Kiirendab rakkude uuenemisprotsessi. Leevendab psoriaasi ja ekseemi. Ahendab poore ja parandab naha tekstuuri.
Hoolitsus algab pinnapuhastusega turbapiima ja turbaveega, järgneb turbamask, toitev massaaž, lõpukreem ja raviseerum vastavalt naha hetkeolukorrale. hooldus kestab 1h, hind 30€.